Grafik zajęć

  poniedziałek
2018-02-19
wtorek
2018-02-20
środa
2018-02-21
czwartek
2018-02-22
piątek
2018-02-23
sobota
2018-02-24
08:00
WAKE UP

Prowadzi: Michał (MAX 15)


08:00 - 09:00

Wolne miejsca:  12/15

 

CROSS TRAINING

Prowadzi: Michał (MAX 15)


08:00 - 09:00

Wolne miejsca:  11/15

 

09:00
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Sylwia (MAX 10)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  5/10

 

STABILITY

Prowadzi: Mateusz (MAX 16)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  13/16

 

10:00
CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 15)


10:00 - 10:55

Wolne miejsca:  13/15

 

18:00
BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Patrycja (MAX 18)


18:00 - 18:55
Brak miejsc
 

CROSS KIDS + TRX 6-12 LAT

Prowadzi: Michał (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  6/12

 

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Sylwia (MAX 10)


18:00 - 18:55
Brak miejsc
 

BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Agata (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  9/16

 

PILATES / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Justyna (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  11/16

 

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI OBWÓD

Prowadzi: Mateusz (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  14/16

 

19:00
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Prowadzi: Michał (MAX 16)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  4/16

 

PILATES CLASSIC

Prowadzi: Patrycja (MAX 16)


19:00 - 19:55
Brak miejsc
 

H.I.T

Prowadzi: Agata (MAX 18)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  13/18

 

STABILITY + STRETCHING

Prowadzi: Mateusz (MAX 16)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  3/16

 

Tylko 3 miejsca

TRX

Prowadzi: Justyna (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  2/10

 

Tylko 2 miejsca

CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


19:00 - 20:00

Wolne miejsca:  15/20

 

STRETCHING

Prowadzi: Agata (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  8/12

 

19:15
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Morena (MAX 10)


19:15 - 20:10
Brak miejsc
 

19:30
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:30 - 20:25
Brak miejsc
 

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:30 - 20:25

Wolne miejsca:  3/10

 

Tylko 3 miejsca

20:00
CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  12/20

 

TABATA + ABS

Prowadzi: Rafał (MAX 16)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  10/16

 

TRENING OBWODOWY

Prowadzi: Justyna (MAX 12)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  8/12

 

20:15
CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 20)


20:15 - 21:10

Wolne miejsca:  15/20