Grafik zajęć

  poniedziałek
2017-11-13
wtorek
2017-11-14
środa
2017-11-15
czwartek
2017-11-16
piątek
2017-11-17
sobota
2017-11-18
09:00
STABILITY

Prowadzi: Mateusz (MAX 16)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  12/16

 

10:00
CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Mateusz (MAX 15)


10:00 - 10:55

Wolne miejsca:  11/15

 

18:00
BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Patrycja (MAX 18)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  4/18

 

FIZJO-SPORT KIDS 7-12 LAT

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  10/12

 

STABILITY / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  4/12

 

BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Joanna (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  2/16

 

Tylko 2 miejsca

CROSS KIDS + TRX 6-12 LAT

Prowadzi: Klaudia (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  5/12

 

PILATES / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Justyna (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/16

 

BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Joanna (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/16

 

CROSS KIDS + TRX 6-12 LAT

Prowadzi: Klaudia (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  8/12

 

19:00
CROSS TRAINING

Prowadzi: Mateusz (MAX 20)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  11/20

 

PILATES CLASSIC

Prowadzi: Patrycja (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  4/12

 

TRX MIX

Prowadzi: Sylwia (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  2/10

 

Tylko 2 miejsca

STRETCHING

Prowadzi: Joanna (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  10/12

 

TRX

Prowadzi: Justyna (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  1/10

 

Ostatnie 1 miejsce!

CROSS TRAINING

Prowadzi: Mateusz (MAX 20)


19:00 - 20:00

Wolne miejsca:  13/20

 

STRETCHING

Prowadzi: Joanna (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

19:15
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:15 - 20:10
Brak miejsc
 

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Kasia (MAX 9)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  2/ 9

 

Tylko 2 miejsca

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  2/10

 

Tylko 2 miejsca

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Morena (MAX 10)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  5/10

 

20:00
ATAK NA BRZUCH (45 min)

Prowadzi: Mateusz (MAX 16)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  9/16

 

TABATA + ABS

Prowadzi: Joanna (MAX 16)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  7/16

 

TRENING OBWODOWY

Prowadzi: Justyna (MAX 12)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  8/12

 

20:30
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


20:30 - 21:25

Wolne miejsca:  10/10

 

Bądź pierwsza(y)!