Grafik zajęć

  poniedziałek
2017-10-02
wtorek
2017-10-03
środa
2017-10-04
czwartek
2017-10-05
piątek
2017-10-06
sobota
2017-10-07
09:00
WAKE UP

Prowadzi: Michał (MAX 15)


09:00 - 10:30

Wolne miejsca:  14/15

 

CROSS TRAINING

Prowadzi: Michał (MAX 15)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  13/15

 

STABILITY

Prowadzi: Mateusz (MAX 16)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  12/16

 

10:00
CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 15)


10:00 - 10:55

Wolne miejsca:  11/15

 

17:00
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Prowadzi: Michał (MAX 16)


17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  9/16

 

DANCE KIDS MALUCHY 4-7 LAT

Prowadzi: Agata (MAX 12)


17:00 - 17:55
Bez ograniczeń
 

18:00
BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Patrycja (MAX 18)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  3/18

 

Tylko 3 miejsca

FIZJO-SPORT KIDS 7-12 LAT

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  8/12

 

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Prowadzi: Michał (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  9/16

 

STABILITY / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  7/12

 

BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Agata (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  4/16

 

CROSS KIDS + TRX 6-12 LAT

Prowadzi: Klaudia (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  8/12

 

PILATES / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Justyna (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  9/16

 

CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


18:00 - 19:00

Wolne miejsca:  13/20

 

CROSS KIDS + TRX 6-12 LAT

Prowadzi: Klaudia (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

DANCE KIDS

Prowadzi: Agata (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  9/12

 

19:00
CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  12/20

 

PILATES CLASSIC

Prowadzi: Patrycja (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  6/12

 

TRX MIX

Prowadzi: Michał (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  5/10

 

STRETCHING

Prowadzi: Agata (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  7/12

 

TRX

Prowadzi: Justyna (MAX 10)


19:00 - 19:55
Brak miejsc
 

ATAK NA BRZUCH (45 min)

Prowadzi: Rafał (MAX 16)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  16/16

 

Bądź pierwsza(y)!

19:15
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  2/10

 

Tylko 2 miejsca

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  3/10

 

Tylko 3 miejsca

20:00
ATAK NA BRZUCH (45 min)

Prowadzi: Mateusz (MAX 16)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  12/16

 

CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 20)


20:00 - 21:15

Wolne miejsca:  3/20

 

Tylko 3 miejsca

TABATA + ABS

Prowadzi: Rafał (MAX 16)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  11/16

 

TRENING OBWODOWY

Prowadzi: Justyna (MAX 12)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  6/12

 

20:30
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


20:30 - 21:25

Wolne miejsca:  10/10

 

Bądź pierwsza(y)!