Grafik zajęć

  poniedziałek
2017-10-16
wtorek
2017-10-17
środa
2017-10-18
czwartek
2017-10-19
piątek
2017-10-20
sobota
2017-10-21
09:00
WAKE UP

Prowadzi: Michał (MAX 15)


09:00 - 10:30

Wolne miejsca:  13/15

 

CROSS TRAINING

Prowadzi: Michał (MAX 15)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  13/15

 

STABILITY

Prowadzi: Mateusz (MAX 16)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  15/16

 

10:00
CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 15)


10:00 - 10:55

Wolne miejsca:  12/15

 

17:00
FIZJO-SPORT KIDS YOUNG 4-7 LAT

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Prowadzi: Michał (MAX 16)


17:00 - 17:55

Wolne miejsca:  13/16

 

DANCE KIDS MALUCHY 4-7 LAT

Prowadzi: Agata (MAX 12)


17:00 - 17:55
Bez ograniczeń
 

18:00
BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Patrycja (MAX 18)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  7/18

 

FIZJO-SPORT KIDS 7-12 LAT

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  6/12

 

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Prowadzi: Michał (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  8/16

 

STABILITY / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  9/12

 

BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Agata (MAX 16)


18:00 - 18:55
Brak miejsc
 

CROSS KIDS + TRX 6-12 LAT

Prowadzi: Klaudia (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  2/12

 

Tylko 2 miejsca

PILATES / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Justyna (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/16

 

CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


18:00 - 19:00

Wolne miejsca:  16/20

 

DANCE KIDS

Prowadzi: Agata (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

19:00
CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  13/20

 

PILATES CLASSIC

Prowadzi: Patrycja (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  7/12

 

TRX MIX

Prowadzi: Michał (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  4/10

 

STRETCHING

Prowadzi: Agata (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  2/12

 

Tylko 2 miejsca

TRX

Prowadzi: Justyna (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  2/10

 

Tylko 2 miejsca

ATAK NA BRZUCH

Prowadzi: Rafał (MAX 16)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  14/16

 

STRETCHING

Prowadzi: Agata (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

19:15
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  1/10

 

Ostatnie 1 miejsce!

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Kasia (MAX 9)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  3/ 9

 

Tylko 3 miejsca

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 9)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  1/ 9

 

Ostatnie 1 miejsce!

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Morena (MAX 9)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  5/ 9

 

20:00
ATAK NA BRZUCH

Prowadzi: Rafał (MAX 16)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  11/16

 

CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 20)


20:00 - 21:15

Wolne miejsca:  11/20

 

TABATA + ABS

Prowadzi: Rafał (MAX 16)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  8/16

 

TRENING OBWODOWY

Prowadzi: Justyna (MAX 12)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  10/12

 

20:30
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


20:30 - 21:25

Wolne miejsca:  10/10

 

Bądź pierwsza(y)!