Grafik zajęć

  poniedziałek
2017-12-25
wtorek
2017-12-26
środa
2017-12-27
czwartek
2017-12-28
piątek
2017-12-29
sobota
2017-12-30
09:00
CROSS TRAINING

Prowadzi: Michał (MAX 15)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  12/15

 

STABILITY

Prowadzi: Mateusz (MAX 16)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  11/16

 

10:00
CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 15)


10:00 - 10:55

Wolne miejsca:  7/15

 

18:00

Dziś zamknięte.

BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Patrycja (MAX 18)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18/18

 

Bądź pierwsza(y)!

Dziś zamknięte.

FIZJO-SPORT KIDS 7-12 LAT

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

Dziś zamknięte.

STABILITY / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Agata (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  9/16

 

CROSS KIDS + TRX 6-12 LAT

Prowadzi: Klaudia (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  5/12

 

PILATES / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Justyna (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  16/16

 

Bądź pierwsza(y)!

DANCE KIDS 6-12 LAT

Prowadzi: Agata (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

19:00

Dziś zamknięte.

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Prowadzi: Michał (MAX 16)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  16/16

 

Bądź pierwsza(y)!

Dziś zamknięte.

PILATES CLASSIC

Prowadzi: Patrycja (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

Dziś zamknięte.

TRX MIX

Prowadzi: Michał (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  10/10

 

Bądź pierwsza(y)!

STABILITY + STRETCHING

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

TRX

Prowadzi: Justyna (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  8/10

 

CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


19:00 - 20:00

Wolne miejsca:  14/20

 

STRETCHING

Prowadzi: Agata (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

19:15
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Morena (MAX 10)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  6/10

 

19:30

Dziś zamknięte.

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:30 - 20:25

Wolne miejsca:  10/10

 

Bądź pierwsza(y)!

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:30 - 20:25
Brak miejsc
 

20:00

Dziś zamknięte.

CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  20/20

 

Bądź pierwsza(y)!

Dziś zamknięte.

CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 20)


20:00 - 21:15

Wolne miejsca:  20/20

 

Bądź pierwsza(y)!

TABATA + ABS

Prowadzi: Rafał (MAX 16)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  9/16

 

TRENING OBWODOWY

Prowadzi: Justyna (MAX 12)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!