Grafik zajęć

  poniedziałek
2018-01-01
wtorek
2018-01-02
środa
2018-01-03
czwartek
2018-01-04
piątek
2018-01-05
sobota
2018-01-06
09:00
CROSS TRAINING

Prowadzi: Michał (MAX 15)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  13/15

 

STABILITY

Prowadzi: Mateusz (MAX 16)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  9/16

 

10:00
CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 15)


10:00 - 10:55

Wolne miejsca:  2/15

 

Tylko 2 miejsca

18:00

Dziś zamknięte.

BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Patrycja (MAX 18)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  18/18

 

Bądź pierwsza(y)!

Dziś zamknięte.

FIZJO-SPORT KIDS 7-12 LAT

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

STABILITY / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  4/12

 

BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Agata (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  1/16

 

Ostatnie 1 miejsce!

CROSS KIDS + TRX 6-12 LAT

Prowadzi: Klaudia (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  6/12

 

PILATES / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Justyna (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/16

 

DANCE KIDS 6-12 LAT

Prowadzi: Agata (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  8/12

 

19:00

Dziś zamknięte.

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Prowadzi: Michał (MAX 16)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  16/16

 

Bądź pierwsza(y)!

Dziś zamknięte.

PILATES CLASSIC

Prowadzi: Patrycja (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

TRX MIX

Prowadzi: Michał (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  5/10

 

STABILITY + STRETCHING

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  6/12

 

TRX

Prowadzi: Justyna (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  3/10

 

Tylko 3 miejsca

CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


19:00 - 20:00

Wolne miejsca:  7/20

 

STRETCHING

Prowadzi: Agata (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  6/12

 

19:15
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Morena (MAX 10)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  2/10

 

Tylko 2 miejsca

19:30

Dziś zamknięte.

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:30 - 20:25

Wolne miejsca:  8/10

 

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:30 - 20:25
Brak miejsc
 

20:00

Dziś zamknięte.

CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  20/20

 

Bądź pierwsza(y)!

CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 20)


20:00 - 21:15

Wolne miejsca:  9/20

 

TABATA + ABS

Prowadzi: Rafał (MAX 16)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  8/16

 

TRENING OBWODOWY

Prowadzi: Justyna (MAX 12)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  5/12