Grafik zajęć

  poniedziałek
2018-01-22
wtorek
2018-01-23
środa
2018-01-24
czwartek
2018-01-25
piątek
2018-01-26
sobota
2018-01-27
09:00
CROSS TRAINING

Prowadzi: Michał (MAX 15)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  15/15

 

Bądź pierwsza(y)!

STABILITY

Prowadzi: Mateusz (MAX 16)


09:00 - 09:55

Wolne miejsca:  15/16

 

10:00
CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 15)


10:00 - 10:55

Wolne miejsca:  15/15

 

Bądź pierwsza(y)!

18:00
BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Patrycja (MAX 18)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  17/18

 

CROSS KIDS + TRX 6-12 LAT

Prowadzi: Klaudia (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Sylwia (MAX 10)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  8/10

 

BRZUCH UDA POŚLADKI

Prowadzi: Agata (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  13/16

 

CROSS KIDS + TRX 6-12 LAT

Prowadzi: Klaudia (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

PILATES / ZDROWY KRĘGOSŁUP

Prowadzi: Justyna (MAX 16)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  13/16

 

DANCE KIDS 6-12 LAT

Prowadzi: Agata (MAX 12)


18:00 - 18:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!

19:00
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Prowadzi: Michał (MAX 16)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  12/16

 

PILATES CLASSIC

Prowadzi: Patrycja (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  9/12

 

TRX MIX

Prowadzi: Michał (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  6/10

 

H.I.T

Prowadzi: Agata (MAX 18)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  17/18

 

STABILITY + STRETCHING

Prowadzi: Mateusz (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  9/12

 

TRX

Prowadzi: Justyna (MAX 10)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  7/10

 

CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


19:00 - 20:00

Wolne miejsca:  18/20

 

STRETCHING

Prowadzi: Agata (MAX 12)


19:00 - 19:55

Wolne miejsca:  10/12

 

19:15
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Morena (MAX 10)


19:15 - 20:10

Wolne miejsca:  1/10

 

Ostatnie 1 miejsce!

19:30
INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:30 - 20:25
Brak miejsc
 

INDOOR CYCLING

Prowadzi: Marta (MAX 10)


19:30 - 20:25
Brak miejsc
 

20:00
CROSS TRAINING

Prowadzi: Rafał (MAX 20)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  17/20

 

CROSS TRAINING GYM

Prowadzi: Michał (MAX 20)


20:00 - 21:15

Wolne miejsca:  19/20

 

TABATA + ABS

Prowadzi: Rafał (MAX 16)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  14/16

 

TRENING OBWODOWY

Prowadzi: Justyna (MAX 12)


20:00 - 20:55

Wolne miejsca:  12/12

 

Bądź pierwsza(y)!